لوازم یدکی پژو پارس Tu5 شامل قطعات داخلی و خارجی ، سیستم موتور ، بدنه ، داشبورد ، لنت ترمز ، دیسک و صفحه و … در این صفحه قرار دارد. برای خرید اینترنتی لوازم یدکی پژو پارس Tu5 ابتدا از فیلترهای موجود در صفحه ، دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا فقط محصولات آن دسته بندی نمایش داده شود. به دلیل تنوع برند در لوازم یدکی پژو پارس Tu5 ابتدا توضیحات مربوط به هر محصول را مطالعه و سپس مناسب ترین قطعه را سفارش دهید. توربویدک ، فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو به عنوان مرجع جامع فروش قطعات اصلی تلاش نموده است مجموعه ای از بهترین ها را برای شما فراهم نماید.

طراحی این خودرو برگرفته از طراحی پژو ۴۰۵ است. طراحان برای طراحی اولین نمونه از پژو پارس به ایجاد تغییر در شکل ظاهری چراغ های جلو و عقب بسنده کرده بودند. در واقع طراحی داخلی پارس ها نیز همان طراحی داخلی ۴۰۵ بود؛ با این تفاوت که تودوزی درب ها پارچه ای و داشبورد با پلاستیک طرح چوب مزین شده بود. تا سال ۱۳۹۳ تمامی انواع این پژو چنین شمایلی داشتند؛ تا اینکه یکباره طراحی داخلی آن تغییر پیدا کرد.

شتاب این مدل از دیگر انواع پژو پارس بالاتر است. مدل ELX با پیشرانه قابل قبول TU5 در عرض ۹ ثانیه، صفر تا صد کیلومتر را طی می کند. مصرف سوخت این مدل با توجه به وزن نسبتاً بالایی که دارد، چندان زیاد نیست.